Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přebor JČ kraje muži, České Budějovice 7.11.2010

Tři jindřichohradečtí gymnasté se zúčastnili Přeboru Jihočeského Kraje ve sportovní Obrazekgymnastice mužů v šestiboji povinných sestav. S velmi těsným odstupem pár setin bodu od zlata získal stříbro David Pecín, rovněž s těsným rozdílem několika desetin bodu vybojoval 4. místo Dominik Gysel. Hynek Černý  na svém prvním závodě ve sportovní gymnastice rovněž nezklamal a obsadil pěkné 9. místo.

Kategorie VS 1, r. 2001 - 2003, 15 závodníků
2. David Pecín
4. Dominik Gysel
9. Hynek Černý

Celkové výsledky
Tři jindřichohradečtí gymnasté se zúčastnili Přeboru Jihočeského Kraje ve sportovní gymnastice mužů v šestiboji povinných sestav. S velmi těsným odstupem pár setin bodu od zlata získal stříbro David Pecín, rovněž s těsným rozdílem několika desetin bodu vybojoval 4. místo Dominik Gysel. Hynek Černý  na svém prvním závodě ve sportovní gymnastice rovněž nezklamal a obsadil pěkné 9. místo.

Kategorie VS 1, r. 2001 - 2003, 15 závodníků
2. David Pecín
4. Dominik Gysel
9. Hynek Černý


Celkové výsledky
 

Náhledy fotografií ze složky KP muži, České Budějovice 7.11.2010