Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závod přípravek Jindřichův Hradec 6.6.2009

Tradiční jindřichohradecký závod gymnastických přípravek testuje připravenost jak v klasických disciplínách sportovní gymnastiky, tak i ve šplhu na tyči, švihadle, shybech na kruhách a člunkovém běhu. Na stupních vítězů stály tyto děti z oddílu TJ Slovan Jindřichův Hradec:

Kategorie 2003 a mladší (22 závodnic)
3. Denisa Bendová

Kategorie chlapci 2002 a mladší (6 závodníků)
1. Adam Pihávek (video)
2. Dominik Gysel (video)

Ostatní výsledky viz celý příspěvek
Celkové výsledky viz soubor

Omluva: Počítačový šotek způsobil chybu v celkovém součtu bodů nezapočítáním bodů za akrobacii a tak byla v kategorii přípravky dívek 2003 a ml. chybně vyhlášena některá pořadí od 5. místa níže. Ostatní kategorie a pořadí na stupních vítězů bylo v pořádku. Korektní výsledky zde, resp. v souboru.

Tradiční jindřichohradecký závod gymnastických přípravek testuje připravenost jak v klasických disciplínách sportovní gymnastiky, tak i ve šplhu na tyči, švihadle, shybech na kruhách a člunkovém běhu. Závodů se zúčastnily oddíly Sezimova Ústí, Pelhřimova, Veselí nad Lužnicí, Trhových Svinů a domácí závodníci Slovanu J. Hradec. Nadšení chlapců a děvčat v tomto věku je obdivuhodné. Poděkování si zaslouží všichni závodníci, kteří jsou převážně žáci mateřských škol. Největší odměnou pro trenérku Hanu Látovou bylo 1 a 2 místo v soutěži chlapců, které nemá u TJ Slovanu velkou tradici. Takto se umístily děti z oddílu TJ Slovan Jindřichův Hradec:

Kategorie 2003 a mladší (22 závodnic)

3. Denisa Bendová
4. Lucie Pecínová
5. Natálie Mašková
6. Adéla Dvořáková
7. Štěpánka Burdová
8. Zuzana Jílková
11. Magdalena Picková
13. Šablatúrová Dorota
17. Marie Trang Tangwyn
20. Leontýna Pavlíková

Kategorie chlapci 2002 a mladší (6 závodníků)
1. Adam Pihávek (video)
2. Dominik Gysel (video)