Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závod přípravek Trhové Sviny 3.10.2009

První podzimní závod přípravek se konal v Trhových Svinech. Dívky soutěžily v gymnastických disciplinách přeskok, kladina, hrazda a prostná, dále byly hodnoceny technické discipliny švihadlo, šplh na tyči, shyby na kruzích, vznosy, skok do dálky z místa a člunkový běh. Chlapci tentokrát soutěžili pouze v technických disciplínách. Závodníci z Jindřichova Hradce získali hned tři první místa:

Detailní výsledky


Kategorie 2003 a mladší
1. Adéla Dvořáková
4. Lucie Pecínová
6. Štěpánka Burdová
7. Denisa Bendová
8. Šablatúrová Dorota
9. Zuzana Jílková
11. Marie Ta Nguen Trang

Kategorie chlapci 2000 - 2002
1. Adam Pihávek
2. Dominik Gysel

Kategorie chlapci 2003 a mladší
1. David Pecín
 

Náhledy fotografií ze složky Přípravky Trhové Sviny 3.10.2009