Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přípravky Trhové sviny

V sobotu proběhl v Trhových Svinech 6. ročník v gymnasticko-atletickém devítiboji. Členové gymnastického oddílu Slovanu zabojovali a vezou si z devíti možných medailí plné dvě třetiny cenných kovů. Pochvala za bojovnost patří všem. Závodů se zúčastnilo celkem 80 závodníků gymnastického mládí. Závodilo se v přeskoku, na hrazdě, kladině,akrobacii, jakož i ve shybech, šplhu na tyči, švihadle, vznosech, člunkovém běhu a skoku do dálky. 

 

Kategorie děvčat 2007 (40 závodnic)ts.jpg

1. Maryšková Karolína               

2. Šoršová Lucie                  

3. Jarošová Barbora                   

5. Holická Justýna                      

 

 

Kategorie děvčat 2006 (11 závodnic)

1. Krajňaková Nela                    

1. Krajňaková Eliška                   

4. Staňková Tereza                     

5. Kamenická Karolína  

             

 

Kategorie chlapců 2007 (7 závodníků)

3. Adam Petr