Jdi na obsah Jdi na menu
 


O zlatou placku, České Budějovice 20.5.2012

s-medailemi.jpgNedělní závod ve sportovní gymnastice žáků byl vhodnou příležitostí k vyzkoušení volných sestav šestiboje před nadcházejícím Přeborem Jihočeského kraje. V kategorii sedmiletých Nejmladších žáků suveréně zvítězil náš Martin Čeloud, a to i přes malé "okno" během cvičení akrobacie.

V kategorii Nejmladších žáků II (8-9 let) statečně bojoval Hynek Černý s velkou konkurencí z ostatních oddílů. Snad dlouhé čekání na 2. sled závodu a menší koncentrace byla na vině nedotaženého přednosu s výdrží na bradlech (ztráta bonifkace 0,6 bodu), také malé zaváhání na hrazdě (min 0,3 bodu) stálo Hynka cenné desetiny, které ho dělily od zlaté medaile. 2. místo je i tak velkým úspěchem, rovněž nás potěšilo Hynkovo 2. místo ve finále akrobacie.

Dominik i Adam se zotavují po úrazech (které se ovšem staly mimo tělocvičnu), takže v kategorii Mladších žáků jsme tentokrát žádné zastoupení neměli.

Nejmladší žáci (7 let), závodníků
1. Martin Čeloud
 
Nejmladší žáci (8-9 let), závodníků
2. Hynek Černý
 

 

s-medailemi.jpgNedělní závod ve sportovní gymnastice žáků byl vhodnou příležitostí k vyzkoušení volných sestav šestiboje před nadcházejícím Přeborem Jihočeského kraje. V kategorii sedmiletých Nejmladších žáků suveréně zvítězil náš Martin Čeloud, a to i přes malé "okno" během cvičení akrobacie.

V kategorii Nejmladších žáků II (8-9 let) statečně bojoval Hynek Černý s velkou konkurencí z ostatních oddílů. Snad dlouhé čekání na 2. sled závodu a menší koncentrace byla na vině nedotaženého přednosu s výdrží na bradlech (ztráta bonifkace 0,6 bodu), také malé zaváhání na hrazdě (min 0,3 bodu) stálo Hynka cenné desetiny, které ho dělily od zlaté medaile. 2. místo je i tak velkým úspěchem, rovněž nás potěšilo Hynkovo 2. místo ve finále akrobacie.

Dominik i Adam se zotavují po úrazech (které se ovšem staly mimo tělocvičnu), takže v kategorii Mladších žáků jsme tentokrát žádné zastoupení neměli.

Nejmladší žáci (7 let), závodníků
1. Martin Čeloud
 
Nejmladší žáci (8-9 let), závodníků
2. Hynek Černý