Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice žen, Praha 12.6.2010

ObrazekMistrovství ČR ve sportovní gymnastice žen se letos zúčastnily dvě gymnastky našeho oddílu. Pro Terezu Štufkovou byla účast na MČR prvním důležitým závodem v její závodní kariéře. V silné konkurenci více než 60 gymnastek z celé republiky se v kategorii starších žákyň neztratila a obsadila 49. místo. Gabriela Jírová startovala na Mistrovství ČR v kategorii Žákyně A, kde rovněž panuje velká konkurence. Přestože Gábina obsadila až 44. místo, získané zkušenosti jistě uplatní v dalších závodech podzimní sezóny.

Výsledky celkové


ObrazekMistrovství ČR ve sportovní gymnastice žen se letos zúčastnily dvě gymnastky našeho oddílu. Pro Terezu Štufkovou byla účast na MČR prvním důležitým závodem v její závodní kariéře. V silné konkurenci více než 60 gymnastek z celé republiky se v kategorii starších žákyň neztratila a obsadila 49. místo.
Gabriela Jírová startovala na Mistrovství ČR v kategorii Žákyně A, kde rovněž panuje velká konkurence. Přestože Gábina obsadila až  44. místo, získané zkušenosti jistě uplatní v dalších závodech podzimní sezóny.

 Výsledky celkové

Starší žákyně (61 závodnic)
49.Tereza Štufková

Žákyně A (49 závodnic)
44. Gabriela Jírová

Fotogalerie pořadatelů SG Bohemians Praha