Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství ČR mužů, Prostějov 8.12.2012

dsc_0634.jpgMistrovství České republiky ve sportovní gymnastice mužů v povinných sestavách, které se tentokrát konalo v Prostějově,  se zúčastnil i závodník našeho oddílu Hynek Černý. Vydařenou sezonu 2012 zakončil Hynek úspěšným 9. místem, což potvrzuje jeho zařazení mezi přední české gymnasty své věkové kategorie.

Gratulujeme!

 

 

dsc_0575.jpgVelké poděkování tentokrát směřuje do Českých Budějovic, jmenovitě k trenérům chlapeckého družstva TJ Merkur Lukáši Erhartovi a Pavlovi Tomaschkovi, kteří se Hynkovi věnovali během letních a víkendových gymnastických soustředění a rovněž Hynka začlenili do své výpravy na Mistrovství republiky a poskytli mu potřebnou trenérskou podporu během závodu.

Děkujeme!

Výkonnostní stupeň 1 (7-9 let), 66 závodníků

9. Hynek Černý