Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství ČR mužů, Praha 30.6.2012

S malými či většími chybkami, přesto však k naší velké spokojenosti s konečným umístěním zacvičili Martin s Hynkem své volné sestavy na Mistrovství ČR. Hynkova radost byla zjevná, Martin se určitě bude radovat také, když zjistí, že jej předběhli jen 2 sedmiletí kluci. Kdyby se vyvaroval zbytečného pádu po podmetu z hrazdy, mohl se umístit kolem 15. místa a tedy by byl z nejmladšího ročníku nejlepší. Oběma hochům děkujeme za celoroční dřinu a gratulujeme!
 
Nejmladší žáci (2005-2003) 63 závodníků
12. Hynek Černý
23. Martin Čeloud
 
 

 

S malými či většími chybkami, přesto však k naší velké spokojenosti s konečným umístěním zacvičili Martin s Hynkem své volné sestavy na Mistrovství ČR. Hynkova radost byla zjevná, Martin se určitě bude radovat také, když zjistí, že jej předběhli jen 2 sedmiletí kluci. Kdyby se vyvaroval zbytečného pádu po podmetu z hrazdy, mohl se umístit kolem 15. místa a tedy by byl z nejmladšího ročníku nejlepší. Oběma hochům děkujeme za celoroční dřinu a gratulujeme!
 
Nejmladší žáci (2005-2003) 63 závodníků
12. Hynek Černý
23. Martin Čeloud