Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství ČR Liberec 2007

ObrazekFantastický úspěch!! Naše gymnastky Veronika Sýkorová, Hana Horáková, Nela Vaňásková, Nikola Vaňásková a hostující Iva Novotná z Veselí n/Luž dokázaly porazit v závodě II.ligy 18! družstev z celé republiky a přivezly domů zlaté medaile!!


Fantastický úspěch!!

Naše gymnastky Veronika Sýkorová, Hana Horáková, Nela Vaňásková, Nikola Vaňásková a hostující Iva Novotná z Veselí n/Luž dokázaly porazit v závodě II.ligy 18! družstev z celé republiky a přivezly domů zlaté medaile!!

Skvělé vystoupení dovršila Veronika Sýkorová celkovým prvenstvím, Iva Novotná 2. a Hana Horáková 9.

Móóc blahopřejeme a děkujeme děvčatů za vzornou reprezentaci našeho oddílu. Je vidět, že tvrdá a poctivá příprava přinesla zasloužený úspěch.

Obrazek




 

Náhledy fotografií ze složky mistrovství ČR Liberec