Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál Petra Kouby, Č. Budějovice 12.12.2009

ObrazekPosledním závodem gymnastek Slovanu J. Hradec byl II. ročník Memoriálu Petra Kouby v Českých Budějovicích . Dvojboj – bradla, akrobacie v soutěži družstev vyhrály gymnastky Slovanu J. Hradec a přivezly krásný putovní pohár.
Výsledky ke stažení
PUTOVNÍ POHÁR PŘEZIMUJE V JINDŘICHOVĚ HRADCI

Posledním závodem gymnastek Slovanu J. Hradec byl II. ročník Memoriálu Petra Kouby v Českých Budějovicích . Dvojboj – bradla, akrobacie v soutěži družstev vyhrály gymnastky Slovanu J. Hradec a přivezly krásný putovní pohár.

Výsledky ke stažení

Pořadí družstev:

 1. Slovan Jindřichův Hradec
 2. Slovan Praha
3. Spartak Sezimovo Ústí
4. Merkur České Budějovice

Výsledky:

Miniliga (celkem 15 závodnic)
1. Barbora Kešnarová

IV.liga (celkem 24 závodnic)
3. Gabriela Jírová
13. Kristýna Vrabčeková
16. Daniela Vránová

III.liga (celkem 13 závodnic)
3. Leona Jírová
8. Gabriela Havlová

II. liga (celkem 8 závodnic)
6. Žaneta Plavcová

 

Náhledy fotografií ze složky Memoriál Petra Kouby, 12.12.2009