Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál B. a V. Horákových, Pardubice 19.11.2011

pardubice-19.11.2011.jpgNa výletě do Pardubic nešlo o to zjistit, zač tam mají perník, ale bojovat o medaile na závodě ve sportovní gymnastice - Memoriálu věnovaném památce Blanky a Verunky Horákových. I přes velkou konkurenci domácích i pražských závodnic jsme medailí přivezli hned několik, zejména zásluhou Majdalenky Pickové a Káji Hanzalové, ve starších kategoriích zabodovaly Terka Štufková a Gabča Jírová. Dalším úspěchem bylo 2. a 3. umístění v závodě dvoučlenných družstev, nahlášených předem a složených z jedné závodnice mladší a jedné gymnastky ze starších kategorií. (Fotografie z vyhlášení ukazují umístění jiné, jelikož došlo k chybě v počítání bodů, kterážto byla napravena až posléze).
 
Kategorie r. 2004 (18 závodnic)
2. Magdalena Picková
 
Kategorie r. 2003 (12 závodnic)
1. Karolína Hanzalová
8. Lucie Pecínová
 
Kategorie r. 2002-2001 (7 závodnic)
3. Tereza Štufková
5. Barbora Kešnarová
6. Natálie Jedličková
 
Kategorie r. 2000-1999 (11 závodnic)
2. Gabriela Jírová
8. Julie Gyselová
 
Soutěž předem nahlášených družstev (starší + mladší gymnastka) 22 družstev
2. Jindřichův Hradec (Gábina Jírová, Magdalena Picková)
3. Jindřichův Hradec (Tereza Štufková, Karolína Hanzalová)
22. Jindřichův Hradec (Barbora Kešnarová, Lucie Pecínová)
 

 Video není a ani nebude

 

Náhledy fotografií ze složky Memoriál Horákových, Pardubice 19.11.2011