Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor ve sportovní gymnastice mužů, České Budějovice 3.6.2012

V krajské soutěži jednotlivců ve volných sestavách šestiboje získali naši hoši výborná umístění. Je třeba ocenit důslednou péči pana trenéra Plachého, který připravil Hynka Černého na soustředěný výkon a tak se mu podařilo porazit oba své tolik obávané konkurenty. Rovněž Martin Čeloud si zaslouží velikou chválu, jelikož předstihl mnohé starší kluky. Samozřejmě škoda malých i velkých chybiček, kterých kdyby nebylo... to je ale sport a ne vždy se vše podaří, jak máme naplánováno a nacvičeno.

 
Kateghynek.pngorie Nejmladší žáci (7-9 let)
1. Hynek Černý
4. Martin Čeloud
 
Vzhledem k tomu, že jsme na závod vyslali jen 2 nejmladší žáky a nakonec se nepodařilo sestavit tříčlenné družstvo ve spolupráci s jiným oddílem, nebyli jsme vyhodnoceni v soutěži družstev.
 
 

FOTOGALERIE

 

V krajské soutěži jednotlivců ve volných sestavách šestiboje získali naši hoši výborná umístění. Je třeba ocenit důslednou péči pana trenéra Plachého, který připravil Hynka Černého na soustředěný výkon a tak se mu podařilo porazit oba své tolik obávané konkurenty. Rovněž Martin Čeloud si zaslouží velikou chválu, jelikož předstihl mnohé starší kluky. Samozřejmě škoda malých i velkých chybiček, kterých kdyby nebylo... to je ale sport a ne vždy se vše podaří, jak máme naplánováno a nacvičeno.
 
Kateghynek.pngorie Nejmladší žáci (7-9 let)
1. Hynek Černý
4. Martin Čeloud
 
Vzhledem k tomu, že jsme na závod vyslali jen 2 nejmladší žáky a nakonec se nepodařilo sestavit tříčlenné družstvo ve spolupráci s jiným oddílem, nebyli jsme vyhodnoceni v soutěži družstev.