Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor Pehlřimov 29.5.2016

 

V neděli 29. 5. 2016 ukončily jarní část závodní sezony sportovní gymnastky TJ Slovan J. Hradec účastí na Přeboru Jihočeského kraje a kraje Vysočina, který se konal tentokrát v Pelhřimově.
Naše gymnastky dokázaly, že patří v těchto krajích k nejlepším.
Titul a zlatou medaili vybojovala Anna Holická v kategorii základní stupeň. Ostatní 4 závodnice se vešly do první desítky z 24 zúčastněných. 6. Bára Špačková, 8. Anna Dvořáková, 9. Anna Vendlová, 10. Linda Kupková.
Mladší žákyně (28 záv. ) se 5 umístnilo v první desítce. Bronz přivezla Karolína Maryšková, 4. Kateřina Fullsacková, 5. Kateřina Vybíralová, 6. Lucie Šoršová, 7. Barbora Dvořáková, 14. Viktorie Šímová
Žákyně C (10 záv.) ovládly první 3 místa 1. Magdaléna Picková, 2.Nela Krajňaková, 3. Eliška Krajňaková
Kategorii juniorky C vyhrála Barbora Kešnarová
Všem moc blahopřejeme a poděkování a uznání patří velkou měrou trenérům, kteří se těmto dětem obětavě věnují a zůstavají neprávem v pozadí těchto úspěchů. Jsou to : A. Dvořáková, L. Špačková, M. a T. Vybíralovi, M. Belšánová, I. Dubová, D. Jírová, A. Kešnarová, K. Haneflová a trenéři přípravek J. Dvořáková, I. Hofbauerová, H. Látová, H. Krajňaková.
 

M.Belšánová