Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor mužů, Sezimovo Ústí 13.11.2011

kp-muzi-su-2011.jpgPo úspěchu našich děvčat na krajských závodech jsme s napětím očekávali, co předvedou naši hoši na nedělním závodě. V Sezimově Ústí se sešel výkvět jihočeského kraje, aby soutěžil o titul Přeborník ve sportovní gymnastice mužů. Naši hoši potvrdili ziskem dvou medailí dobrou formu a pověst letos nejlepšího jihočeského družstva v nejmladší kategorii. V kategorii VS 1 (věk 7-9 let) zvítězil Adam Pihávek, na 3. místě se umístil David Pecín. Na kdyby se ve sportu nehraje, ale jen si to přiznejme: kdyby snad Hynek Černý zacvičil celou akrobatickou sestavu a ne jen polovinu, mohl se možná těšit z lepší medaile než bramborové. A kdyby Dominika Gysela nepronásledovala celý podzim smůla v podobě nejrůznějších zdravotních potíží, mohl by snad také získat lepší místo než 8. Největší radost nám však udělal nejmladší účastník výpravy Martin Čeloud, který získal 13. místo v konkurenci starších a zkušenějších hochů z TJ Merkur České Budějovice a Spartaku Sezimovo Ústí.

Kategorie VS 1 (7-9 let), 21 závodníků
1. Adam Pihávek
3. David Pecín
4. Hynek Černý
8. Dominik Gysel
13. Martin Čeloud
 
 

kp-muzi-su-2011.jpgPo úspěchu našich děvčat na krajských závodech jsme s napětím očekávali, co předvedou naši hoši na nedělním závodě. V Sezimově Ústí se sešel výkvět jihočeského kraje, aby soutěžil o titul Přeborník ve sportovní gymnastice mužů. Naši hoši potvrdili ziskem dvou medailí dobrou formu a pověst letos nejlepšího jihočeského družstva v nejmladší kategorii. V kategorii VS 1 (věk 7-9 let) zvítězil Adam Pihávek, na 3. místě se umístil David Pecín. Na kdyby se ve sportu nehraje, ale jen si to přiznejme: kdyby snad Hynek Černý zacvičil celou akrobatickou sestavu a ne jen polovinu, mohl se možná těšit z lepší medaile než bramborové. A kdyby Dominika Gysela nepronásledovala celý podzim smůla v podobě nejrůznějších zdravotních potíží, mohl by snad také získat lepší místo než 9. Největší radost nám však udělal nejmladší účastník výpravy Martin Čeloud, který získal 13. místo v konkurenci starších a zkušenějších hochů z TJ Merkur České Budějovice a Spartaku Sezimovo Ústí.

Kategorie VS 1 (7-9 let), 21 závodníků
1. Adam Pihávek
3. David Pecín
4. Hynek Černý
8. Dominik Gysel
13. Martin Čeloud
 
 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Krajský přebor mužů, Sezimovo Ústí 13.11.2011