Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jindřichohradecká liga, Memoriál B a V Horákových

V sobotu 14.11. 2015 se uskutečnil v tělocvičně TJ Slovan J. Hradec tradiční gymnastický závod Jindřichohradecká liga žákyň a žen. Sjely se zde nejlepší sportovní gymnastky ze všech jihočeských oddílů a také z Pelhřimova, Jihlavy, Pardubic a Chrudimy. A bylo se na co dívat. Naše děvčata si vedla skvěle. Doma zůstalo 6! krásných pohárů za medailová místa! Všem děvčatů blahopřejeme a doufáme, že tyto výkony jsou dobrým příslibem pro oblastní přebor družstev, který se uskuteční za týden a chceme zde bojovat o medaile.

ZS r. 2008,2009 /23 záv./ 1. Holická Anna 4. Špačková Bára 10.Vendlová Anna 12.Dvořáková Anna 19.Kalenská Sabina

III. liga c 2008 /10/ 4. Füllsacková Kateřina 5. Dvořáková Barbora 7. Vybíralová Kateřina 9. Šímová Viktorie

III. liga c 2007 /14/ 1.Maryšková Karolína 3.Šoršová Lucie

III. liga b 2006 /11/ 1. Krajňaková Nela 2.Krajňaková Eliška

III. liga a /19/  - 4.Picková Magdalena 

III.liga juniorky /6/ - 1. Jírová Gabriela 4.Štufková Tereza 6.Kešnarová Barbora

 

V úterý 17.11.2015 se zúčastnily malé sportovní gymnastky TJ Slovan J. Hradec dvanáctého ročníku Memoriál B a V Horákových v Pardubicích. Ve velmi silné konkurenci oddílú z celé republiky si děvčata vedla dobře a bez pádů nebo velkých chyb přivezla Barbora Dvořáková stříbrnou medaili, Kateřina Vybíralová 6. místo a Kateřina Füllsacková 8. místo. Děkujeme závodnicím za předvedené výkony a přejeme hodně úspěchů v krajském přeboru v sobotu 14.11.2015

 

Náhledy fotografií ze složky JH liga, Memoriál B a V Horákových