Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poděkování mladým gymnastkám

img_3117.jpg

 

Ve středu 26. června dopoledne se uskutečnilo slavnostní přijetí členek oddílu TJ Slovan Jindřichův Hradec. Starosta města Stanislav Mrvka děvčatům poděkoval za dosažené sportovní úspěchy ve sportovní gymnastice v krajském přeboru. Poděkování patří také všem  našim trenérům.

 

Do pamětní knihy města se zapsaly: Tereza Štufková, Barbora Kešnarová, Nela Krajňáková, Adéla Dvořáková, Eliška Krajňáková, Magdaléna Picková, Leontina Pavlíková,  Lucie Pecínová, Gabriela Jírová.

 

img_3117.jpg

Ve středu 26. června dopoledne se uskutečnilo slavnostní přijetí členek oddílu TJ Slovan Jindřichův Hradec. Starosta města Stanislav Mrvka děvčatům poděkoval za dosažené sportovní úspěchy ve sportovní gymnastice v krajském přeboru. Poděkování patří také všem našim trenérům.

Do pamětní knihy města se zapsaly: Tereza Štufková, Barbora Kešnarová, Nela Krajňáková, Adéla Dvořáková, Eliška Krajňáková, Magdaléna Picková, Leontina Pavlíková,  Lucie Pecínová, Gabriela Jírová.

 

Náhledy fotografií ze složky Poděkování u starosty