Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství ČR kategorie C 26-27. 10. 2018 poděkování

img_4933.jpg

article preview

Poděkování 
Děkuji všem, kteří pomáhali jakýmkoliv způsobem při organizaci a přípravě MČR. Po téměř půlroční práci se nám, myslím, podařilo uspořádat krásné závody. Jsem velice potěšena, kolik lidí se snažilo nám pomoci. Ať už finančně, zařizováním různých věcí pro dobrý průběh akce, pak přímo na závodišti, stěhování nářadí, skvěle fungující občerstvení a další a další věci. Ohlasy z ČGF a mnoho dalších poděkování z řad rozhodčích i trenérů z celé republiky jsou pro nás vyznamenáním. 
Děkuji trenérům, rodičům, rozhodčím, kamarádům a kamarádům kamarádů, těm, kteří to pak s námi dotáhli až dokonce a v příšerném počasí, ještě v rekordním čase, naložili a vyložili kamiony a pomohli tak k dokončení akce. Je skvělé, že je nás tolik. Mnozí obětovali i další dny své dovolené. Bez nadšenců, kteří bez nároku na odměnu, jsou ochotni pro děti takto náročnou akci uspořádat, by se to neobešlo. 
Závod se povedl i našim dětem a to je pro nás ta největší odměna. Závodnice Barča Kešnarová, Barča Dvořáková, Karolína Maryšková, Káťa Vybíralová, Viktorka Šímová, Linda Kupková a Anička Vendlová byly dobře připravené a odvedly pěkné výkony. A vítězství Barunky Dvořákové je skvělé.!! img_4933.jpg