Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál Petra Kouby 15.12.2018

Výborný závěr gymnastické sezony! 
V sobotu 15. 12. závodily sportovní gymnastky TJ Slovan J. Hradec na Memoriálu P. Kouby v Č. Budějovicích. A závěr to byl parádní. V kategorii nejmladších ( r. 2010 a 2011), vyhrála naše Veronika Martínková, 2. Zuzana Šímová a 4. Anna Havlíčková. V lize V. obsadila Linda Michalisková 2. místo a Nela Maryšková 4. Ve IV. lize vyhrála Anna Holická a Barbora Dvořáková byla 5. Třetí ligu vyhrála Kateřina Vybíralová, 3. Karolína Maryšková, 10. Anna Vendlová a 16. Viktorie Šímová. Ve II. lize obsadila Barbora Kešnarová 5. místo. 
A tak při součtu nejlepších známek z jednotlivých kategorií obhájila naše děvčata prvenství z loňského roku a dovezla si zpět domů krásný putovní pohár!! Blahopřejeme. 
 

Náhledy fotografií ze složky Memoriál P.Kouby 15.12.2018