Jdi na obsah Jdi na menu
 


MČR Černošice 21.-23.6. 2019

MČR ve sportovní gymnastice 
Čtyři naše gymnastky se kvalifikovaly na MČR ve sportovní gymnastice v Černošicích u Prahy. Závod probíhal 21. až 23. 6. 2019 v krásné Hale Věry Čáslavské a to v šesti kategoriích. VS1 A, VS2 A, VS3 A, VS4 B, VS5 B a VS6 B. 
V kategorii žákyň VS4 B reprezentovaly náš oddíl Anička Holická a Káťa Vybíralová. Nastoupily do 48členého startovního pole ve II. sledu a vedly si výborně. Zvládly dobře atmosféru velkého závodu, vyvarovaly se velkých chyb a bylo to skvělé! Anička Holická vybojovala 5. místo a Káťa Vybíralová 16.!! Máme velkou radost a blahopřejeme. 
V kategorii nejmladších si odbyly premiéru osmileté gymnastky Veronika Martínková a Anička Havlíčková. A zaslouží pochvalu. I když se vše nepovedlo, bojovaly a 25. místo pro Veroniku Martínkovou a 28. místo pro Aničku Havlíčkovou je určitě povzbuzení do další práce. 
Všem blahopřejeme, ale dík patří i trenérkám těchto závodnic za vzornou příprav: Ivě Dubové, Míše Vybíralové, Mirce Belšánové, Jiřce Dvořákové, Ivě Maryškové, Pavle Havelkové, Kristýně Haneflové a Aleně Pavlíkové Kešnarové!