Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní sportovní soustředění sportovní gymnastiky

s6303910.jpgDvanáctidenní soustředění (18.8.- 29.8. 2012) oddílu sportovní gymnastiky TJ Slovanu Jindřichův Hradec, které proběhlo za krásného počasí s počátečními tropickými vedry , chlapci i děvčata zvládli v příjemném prostředí sportovního areálu základní školy v Třešti.

    Celé soustředění proběhlo ve sportovním duchu v obou propůjčených tělocvičnách.
 
     V letošním roce bylo všech 30 cvičenců ochotno zvládnout stanovený program soustředění. Největší pokrok udělaly cvičenky kategorie přípravek, ostatní pilně rozvíjely obtížnost pro nadcházející podzimní závody.
 
Odpočinková odpoledne střídavě strávila jednotlivá družstva v ZOO v Jihlavě, kde se podařilo pochovat si i mládě levharta sněžného. Pro nejmenší byl zase největší zážitek závěrečný tobogán, prolézačky i lezecké stěny, které hravě zvládli i s batohem se
svačinou na zádech.
 
     Trenéři po nácviku těžších prvků vítají připravované školení II.třídy, které pořádá ČFG v druhé polovině roku.
 
     Věříme, že jsme tvrdě trénovali a že úspěchy se v podzimních soutěžích dostaví.
 
 
     
 
 
 
 
 
Jindř.Hradec 1.9.2012
                                                                                                                                 
                                                                                 Parma Karel
                                                                                 vedoucí soustředění
                                                                                

                                                                                

 

Náhledy fotografií ze složky Letní soustředění v Třešti 2012