Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor družstev 2016 S.Ústí

Skvělé výsledky sportovních gymnastek!
19.11. 2016 se konal v Táboře přebor družstev Jihočeského kraje a Kraje Vysočina ve sportovní gymnastice dívek.
Výborně reprezentovaly sportovní gymnastky TJ Slovan J. Hradec. Stříbro získala nejmladší děvčata ZS ve složení Anna Dvořáková, Anna Vendlová, Anna Holická a Bára Špačková. Zlato a titul přebornic kraje získalo družstvo mladších žákyň ve složení Viktorie Šímová, Kateřina Fullsacková, Kateřina Vybíralová a Barbora Dvořáková. Další zlato přidalo družstvo žákyň C ve složení Magdalena Picková, Nela Krajňaková, Karolína Maryšková a Eliška Krajňaková. Blahopřejeme!! 
Dobře si vedla i mladší žákyně Linda Kupková, která hostovala ve družstvu TJ N. Včelnice. Jako jednotlivkyně startovala ve II. lize Barbora Kešnarová, která bude hostovat ve družstvu TJ Slovan Praha na mistrovství ČR družstev v Brně.

Výstedky celkově

ZS
1. Merkur Č. Budějovice
2. TJ Slovan J. Hradec
3. TJ Spartak MAS S. Ustí A
4. TJ N. Včelnice
5. TJ Spartak MAS S. Ustí B

III. liga mladší žákyně
1. TJ Slovan J. Hradec
2. Merkur Č. Budějovice
3. TJ Lokomotiva Veselí n Lužnicí
4. TJ N. Včelnice

III. liga žákyně C
1. TJ Slovan J. Hradec
2. TJ Spartak T. Sviny
3. Merkur Č. Budějovice
4. TJ Lokomotiva Veselí n Lužnicí
5. TJ Šumavan Vimperk
6. TJ Spartak T. Sviny B
7. TJ N. Včelnice