Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor 2.6.2018 Pehlřimov

Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny ve sportovní gymnastice dívek 
V sobotu 2. 6. 2018 vyvrcholila jarní část gymnastické sezony ve sportovní gymnastice dívek přeborem Jč kraje a Vysočiny v Pelhřimově. Naše děvčata byla velmi úspěšná. Přivezla dva tituly, dvě druhá místa, jedno třetí, tři čtvrtá. Nebýt malých nezdarů, mohlo to být ještě lepší. Děkujeme všem za výbornou reprezentaci města a oddílu. Velké poděkování patří také trenérům, kteří celý rok s dětmi pracují a připravují je. Z řad našich trenérů je i velký počet rozhodčích, které obětavě v sekci rozhodčích pracují a náročnou práci dobře zvládají. 

VS 0 A (28) 
1. Martínková Veronika 
2. Sekaninová Tereza 
5. Šímová Zuzana 
12. Kalkusová Anežka 

VS 1 A (10) 
4. Michalisková Linda 
8. Maryšková Nela 

VS 2 A (8) 
4. Holická Anna 

VS 4 C (18) 
2. Dvořáková Barbora 
3. Maryšková Karolína 
4. Vybíralová Kateřina 
9. Šímová Viktorie 
18. Dvořáková Anna 

VS 6 C 
1. Kešnarová Barbora