Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přebor ČR muži, Kolín 26.11.2011

 
adam-pihavek-bradla.pngNejlepší z jihočeských gymnastů své věkové kategorie Adam Pihávek potvrdil svou letošní stabilní výkonnost a dobrou formu i na podzimním Přeboru České republiky v povinných sestavách. Letos Adam získal zlato na jarním i podzimním přeboru kraje, na červnovém Mistrovství ČR ve volných sestavách vybojoval 9. místo a na podzimním republikovém Přeboru obsadil 10. místo. Jeho výkon lze srovnat s nejlepšími gymnasty z vyhlášených výcvikových středisek s mnohem lepším zázemím.
Doufáme, že organizační i tréninkové podmínky v oddíle a jindřichohradecké tělocvičně umožní Adamovi pokračovat v nácviku těžších prvků a obtížnějších sestav ve vyšší věkové kategorii, do které nyní přechází.
 
Ostatní Adamovi oddíloví kolegové mohou být se svým umístěním také spokojeni, samozřejmě škoda drobných i zbytečných větších chyb, kterých kdyby nebylo, mohli bychom se radovat z ještě lepších výsledků.
 
Výkonostní stupeň 1 (7-9 let), 65 závodníků
10. Adam Pihávek 53,0
21. David Pecín 50,05
23. Hynek Černý 49,95
41. Dominik Gysel 48,1
 
 

  

 

Náhledy fotografií ze složky Přebor ČR muži, Kolín 26.11.2011