Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice mužů, Brno 12.6.2010

Ve dnech 11.-13.6. 2010 proběhlo ve sportovní hale T.J. Sokol Brno I. na Kounicově ulici Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice mužů. O letošní tituly Mistrů ČR pro rok 2010 bojovalo v 7 věkových a výkonnostních kategoriích přes 200 závodníků z 26 oddílů provozujících v Čechách, na Moravě a ve Slezsku sportovní gymnastiku. Účast v závodě kategorie Nejmladší žáci (7-9 let) si zajistil splněním kvalifikačního limitu Dominik Gysel, který s velkou koncentraci zacvičil své připravené sestavy a obsadil 40. místo ze 60 závodníků. Doufejme, že do příštích závodech dokáže Dominik nacvičit i prvky s vyšší hodnotou obtížnosti a dosáhne tedy i lepšího umístění.

 Výsledky celkové

Nejmladší žáci
(60 závodníků)
40. Dominik Gysel
Ve dnech 11.-13.6. 2010 proběhlo ve sportovní hale T.J. Sokol Brno I. na Kounicově ulici Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice mužů. O letošní tituly Mistrů ČR pro rok 2010 bojovalo v 7 věkových a výkonnostních kategoriích přes 200 závodníků z 26 oddílů provozujících v Čechách, na Moravě a ve Slezsku sportovní gymnastiku. Účast v závodě kategorie Nejmladší žáci (7-9 let) si zajistil splněním kvalifikačního limitu Dominik Gysel, který s velkou koncentraci zacvičil své připravené sestavy a obsadil 40. místo ze 60 závodníků. Doufejme, že do příštích závodech dokáže Dominik nacvičit i prvky s vyšší hodnotou obtížnosti a dosáhne tedy i lepšího umístění.

 Výsledky celkové

Nejmladší žáci
(60 závodníků)
40. Dominik Gysel

Video kategorie Nejmladší žáci

A další pro nás v blízkém budoucnu zajímavá kategorie:
Video kategorie Mladší žáci