26. 5. 2012
Ziskem tří zlatých, jedné stříbrné a jedné bronzové medaile skončil pro domácí závodnice Přebor Jihočeského kraje ve sportovní gymnastice žen - jednotlivkyň.
Základní stupeň (2004-2005) 22 závodnic
1. Leontina Pavlíková
2. Klára Hemberová
6. Franziska Perle
12. Kateřina Kneslová
Mladší žákyně (2003 a ml.) 19 závodnic
4. Adéla Dvořáková
5. Magdalena Picková
8. Denisa Bendová
10. Natálie Mašková
14. Ta Marie
Starší žákyně (2002-2003) 7 závodnic
4. Karolína Hanzalová
5. Dorota Šablatúrová
7. Lucie Pecínová
Žákyně B (2001-2000 ) 8 závodnic
1. Tereza Štufková
3. Barbora Kešnarová
4. Natálie Jedličková
8. Julie Gyselová
Juniorky B (1998 - 1999) 4 závodnice
1. Gabriela Jírová
Výsledky
Video
VIDEO
20. 5. 2012
Nedělní závod ve sportovní gymnastice žáků byl vhodnou příležitostí k vyzkoušení volných sestav šestiboje před nadcházejícím Přeborem Jihočeského kraje. V kategorii sedmiletých Nejmladších žáků suveréně zvítězil náš Martin Čeloud, a to i přes malé "okno" během cvičení akrobacie.
V kategorii Nejmladších žáků II (8-9 let) statečně bojoval Hynek Černý s velkou konkurencí z ostatních oddílů. Snad dlouhé čekání na 2. sled závodu a menší koncentrace byla na vině nedotaženého přednosu s výdrží na bradlech (ztráta bonifkace 0,6 bodu), také malé zaváhání na hrazdě (min 0,3 bodu) stálo Hynka cenné desetiny, které ho dělily od zlaté medaile. 2. místo je i tak velkým úspěchem, rovněž nás potěšilo Hynkovo 2. místo ve finále akrobacie.
Dominik i Adam se zotavují po úrazech (které se ovšem staly mimo tělocvičnu), takže v kategorii Mladších žáků jsme tentokrát žádné zastoupení neměli.
Nejmladší žáci (7 let), závodníků
1. Martin Čeloud
Nejmladší žáci (8-9 let), závodníků
2. Hynek Černý
VIDEO
19. 5. 2012
V sobotu 19.5.2012 jsme uspořádali v naší tělocvičně TJ Slovan tradiční závod přípravkových kategorií - tedy děvčat i chlapců ve věku do 7 let - ve sportovní gymnastice .
Závod byl jako obvykle doplněn technickými a atletickými disciplinami jako je běh, skákání přes švihadlo, šplh na tyči, vznosy na lavičce atd.
Přípravky Dívky I (2005) 9 závodnic
2. Kateřina Kneslová
Přípravky Dívky II (2006 a mladší) 29 závodnic
1. Tereza Hemberová
3. Nela Krajňáková
6. Eliška Krajňáková
7. Kristýna Bartošová
10. Tereza Staňková
16. Michaela Benešová
18. Karolína Kamenická
20. Karolína Maryšková
21. Dorota Šimůnková
23. Justýna Holická
26. Lucie Šoršová
28. Barbora Jarošová
29. Anna Kůrková
Přípravky Chlapci II (2006 a mladší) 7 závodníků
2. Tomáš Duba
Výsledky ke stažení
Počtáři si dovolili malé kouzlo a pro zajímavost uvádíme vyhodnocení jen gymnastických disciplín dívek:
Výsledky dívky jen gymnastické discipliny
5. 5. 2012
Základní stupeň (2004-2005) 18 závodnic
2. Leontina Pavlíková
3. Klára Hemberová
9. Franziska Perle
Mladší žákyně ( 2003 a ml. ) 18 závodnic
3. Adéla Dvořáková
6. Denisa Bendová
11. Natálie Mašková
Starší žákyně ( 2002-2003 ) 9 závodnic
4. Karolína Hanzalová
6. Lucie Pecínová
8. Dorota Šablatúrová
Žákyně B (2001-2000 ) 12 závodnic
3. Barbora Kešnarová
4. Natálie Jedličková
9. Julie Gyselová
Juniorky B a Ženy B (1999 a st.) 9 závodnic
2. Gabriela Jírová
Výsledky
Video
VIDEO
28. 4. 2012
Mimi žákyně (2006 a ml.) 10 závodnic
1. Terezka Hemberová
4. Michaela Benešová
Nejmladší žákyně (2003-2005) 11 závodnic
1. Leontina Pavlíková
5. Klára Hemberová
7. Franziska Perle
Mladší žákyně (2003 a ml.) 12 závodnic
2. Magdalena Picková
3. Adéla Dvořáková
9. Denisa Bendová
11. Natálie Mašková
Starší žákyně (2002-2004) 5 závodnic
2. Karolína Hanzalová
4. Dorota Šablatúrová
5. Lucie Pecínová
Žákyně B (2003-2000 ) 6 závodnic
2. Natálie Jedličková
4. Barbora Kešnarová
Juniorky B a Ženy B 4 závodnice
2. Gabriela Jírová
Výsledky
Video není a ani nebude
21. 4. 2012
Základní stupeň (2004-2005) 26 závodnic
1. Leontina Pavlíková
5. Klára Hemberová
Mladší žákyně (2003 a ml.) 25 závodnic
5. Magdalena Picková
6. Denisa Bendová
11. Ta Marie
15. Natálie Mašková
Starší žákyně (2002-2003) 17 závodnic
2. Karolína Hanzalová
10. Dorota Šablatúrová
13. Lucie Pecínová
Žákyně B (2001-2000 ) 25 závodnic
10. Natálie Jedličková
11. Barbora Kešnarová
15. Tereza Štufková
17. Julie Gyselová
Juniorky B a Ženy B 18 závodnic
3. Gabriela Jírová
VIDEO
14. 4. 2012
Základní stupeň (2004-2005) 20 závodnic
1. Klára Hemberová
2. Leontina Pavlíková
7. Franziska Perle
Mladší žákyně ( 2003 a ml. ) 18 závodnic
1. Adéla Dvořáková
3. Denisa Bendová
11. Natálie Mašková
Starší žákyně ( 2002-2003 ) 10 závodnic
3. Karolína Hanzalová
6. Dorota Šablatúrová
7. Lucie Pecínová
Žákyně B (2001-2000 ) 11 závodnic
4. Natálie Jedličková
5. Barbora Kešnarová
6. Julie Gyselová
Juniorky B (1998-1999) 4 závodnice
1. Gabriela Jírová
VIDEO
Hoši Přípravky A (bez rozdílu věku) 6 závodníků
1. Martin Čeloud
Nejmladší žáci (2003-2005) 11 závodníků
1. Hynek Černý
31. 3. 2012
Mladší žákyně (2004-2005) 58 závodnic
15. Magdalena Picková
20. Klára Hemberová
22. Franziska Perle
31. Leontina Pavlíková
Starší žákyně (2002-2003 ) 55 závodnic)
9. Karolína Hanzalová
23. Lucie Pecínová
29. Dorota Šablatúrová
51. Denisa Bendová
Žákyně B (2001-2000 ) 51 závodnic
29. Natálie Jedličková
31. Barbora Kešnarová
32. Julie Gyselová
Juniorky B (1998-1999) 18 závodnic
8. Gabriela Jírová
VIDEO
10. 12. 2011
Posledním závodem letošního roku byl tradiční českobudějovický závod Memoriál Petra Kouby, kdy se soutěžilo ve dvou nářadích bradla - akrobacie. Jindřichohradecké gymnastky se s úspěšným rokem 2011 rozloučily několika medailemi.
Miniliga (2003 a ml.) 15 závodnic
1. Karolína Hanzalová
2. Dorota Šablatúrová
3. Adéla Dvořáková
4. Marie Ta
5. Lucie Pecínová
7. Magdalena Picková
8. Leontina Pavlíková
12. Franziska Perle
IV liga (2002-2001) 14 závodnic
2. Tereza Štufková
3. Natálie Jedličková
4. Barbora Kešnarová
III liga (1999-2000) 10 závodnic
3. Gabriela Jírová
9. Julie Gyselová
VIDEO
3. 12. 2011
Nejmladší žáci (2003 a ml) 23 závodníků
2. David Pecín
3. Hynek Černý
10. Martin Čeloud
Mladší žáci (2002-2000) 18 závodníků
10. Adam Pihávek
Dívky přípravky (2005 a ml) 28 závodnic
5. Kateřina Kneslová
22. Míša Benešová
Nejmladší žákyně (2003-2004) 30 závodnic
2. Lucie Pecínová
3. Karolína Hanzalová
5. Magdalena Picková
10. Adéla Dvořáková
16. Denisa Bendová
17. Leontina Pavlíková
22. Ta Marie
26. Franziska Perle
Mladší žákyně (2002-2001) 11 závodnic
2. Natálie Jedličková
5. Barbora Kešnarová
6. Tereza Štufková
Starší žákyně (1999-2000) 11 závodnic
2. Gabriela Jírová
11. Julie Gyselová
VIDEO
« předchozí
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17
následující »