Závody
Příspěvky
Trhové Sviny, 15.5.2010
15. 5. 2010
Přípravka chlapci (2 závodníci)
1. David Pecín
Nejmladší žáci (9 závodníků)
1. Adam Pihávek
2. Dominik Gysel
Základní stupeň (14 závodnic)
1. Karolína Hanzalová
3. Adéla Dvořáková
4. Lucie Pecínová
5. Dorota Šablatúrová
9. Denisa Bendová
Mladší žákyně (17 závodnic)
1. Barbora Kešnarová
2. Natálie Jedličková
Starší žákyně (13 závodnic)
5. Tereza Štufková
10. Julie Gyselová
Pohár Českých Budějovic 8.5.2010
8. 5. 2010
Základní stupeň, 7 závodnic
2. Dorota Šablatúrová
3. Lucie Pecínová
4. Denisa Bendová
5. Zuzana Jílková
Mladší žákyně, 20 závodnic
1. Barbora Kešnarová
2. Natálka Jedličková
Starší žákyně, 17 závodnic
4. Tereza Štufková
13. Daniela Vránová
15. Julie Gyselová
Žákyně B, 16 závodnic
6. Gabriela Havlová
Žákyně A, 1 závodnice
1. Gabriela Jírová
Juniorky B, 8 závodnic
5. Leona Jírová
Jihlavský ježek Bedřichov 1.5.2010
1. 5. 2010
Kategorie II (2000 - 2001), 13 závodnic
7. Barbora Kešnarová
8. Natálka Jedličková
10. Tereza Štufková
Kategorie I (2002 a mladší), 16 závodnic
5. Karolína Hanzalová
7. Lucie Pecínová
9. Denisa Bendová
Znojmia Cup Znojmo 1.5.2010
1. 5. 2010
Žákyně A, 19 závodnic, výsledky zde
15.Gabriela Jírová
Žákyně B mladší, 5 závodnic, výsledky zde
2. Daniela Vránová
Žákyně B starší, 11 závodnic, výsledky zde
6. Gabriela Havlová
Nová Včelnice - přípravky 1.5.2010
1. 5. 2010
Přípravky starší (2003), 7 závodnic
1. Zuzana Jílková
2. Natálka Mašková
4. Marie Ta
Přípravky mladší (2004 a mladší, 13 závodnic
1. Magdalena Picková
2. Štěpánka Burdová
6. Klára Hemberová
8. Leontýna Pavlíková
9. Franziska Perle
Aprilboj Sezimovo Ústí 24.4.2010
24. 4. 2010
Nejmladší žákyně (2002 a mladší), 8 závodnic
1. Lucie Pecínová
3. Adéla Dvořáková
4. Denisa Bendová
6. Dorota Šablatúrová
7. Karolína Hanzalová
Mladší žákyně (2001 - 2003), 18 závodnic
1. Barbora Kešnarová
5. Natálie Jedličková
Starší žákyně (2000 - 2001), 8 závodnic
3. Tereza Štufková
5. Daniela Vránová
Žákyně B, 15 závodnic
1. Gabriela Jírová
3. Gabriela Havlová
Juniorky B, 8 závodnic
4. Leona Jírová
Veselský pohár 17.4.2010
17. 4. 2010
Základní stupeň (2002 - 2003), 17 závodnic
3. Karolína Hanzalová
8. Lucie Pecínová
9. Adéla Dvořáková
14. Dorota Šablatúrová
15. Denisa Bendová
Starší žákyně (2000 - 2001), 26 závodnic
8. Tereza Štufková
15. Barbora Kešnarová
18. Natálie Jedličková
25. Julie Gyselová
Žákyně A, 6 závodnic
6. Gabriela Jírová
Žákyně B, 11 závodnic
11. Kristýna Vrabčeková (nedokončila závod, zranění po první disciplíně)
Pelhřimov 11.4.2010, Memoriál Z. Hartlové
11. 4. 2010
Výsledky ke stažení
Kategorie:
Mimi (2004 a mladší), celkem 22 závodnic
1. Magdalena Picková
Mladší žákyně (2002 - 2003), 56 závodnic
26. Lucie Pecínová
29.Denisa Bendová
34. Karolína Hanzalová
Starší žákyně (2000 - 2001), 41 závodnic
11. Tereza Štufková
19. Barbora Kešnarová
20. Natálie Jedličková
21. Daniela Vránová
29.-30. Julie Gyselová
Žákyně B, 24 závodnic
3. Gabriela Jírová
Juniorky, 13 závodnic
11. Leona Jírová
Memoriál Petra Kouby, Č. Budějovice 12.12.2009
14. 12. 2009
Výsledky ke stažení
Mikulášský pohár Sezimovo Ústí 29.11.2009
29. 11. 2009
Přípravky: (13 závodnic)
4. Lucie Pecínová
6. Denisa Bendová
7. Dorota Šablatúrová
8. Natálie Mašková
9. Trang Marie Ta Nguen
13. Magdalena Picková
Nejmladší žákyně: (20 závodnic)
2. Barbora Kešnarová
4. Natálie Jedličková
Mladší žákyně (29 závodnic)
9. Gabriela Jírová
12. Kristýna Vrabčeková
21. Julie Gyselová
Starší žákyně (11 závodnic)
6. Gabriela Havlová
Juniorky, ženy (8 závodnic)
5. Leona Jírová
6. Žaneta Plavcová (za TJ Nová Včelnice)
Nejmladší žáci: (21 závodníků)
12.Adam Pihávek
13 Dominik Gysel
21. David Pecín