Závody
Příspěvky
Pelhřimov 30.10.2010
30. 10. 2010
Kategorie Přípravky 2004 a mladší, 13 závodnic
2. Magdalena Picková
Kategorie Mimi žákyně 2003, 20 závodnic
1. Karolína Hanzalová
5. Lucie Pecínová
7. Denisa Bendová
13. Adéla Dvořáková
Kategorie Starší žákyně r. 2000 - 2001, 26 závodnic
13. Tereza Štufková
16. Barbora Kešnarová
23. Julie Gyselová
Všechny výsledky ke stažení
Nová Včelnice, 23.10.2010
23. 10. 2010
Miniliga, 10 závodnic
1. Lucie Pecínová
3. Karolína Hanzalová
4. Denisa Bendová
IV Liga, 10 závodnic
1. Tereza Štufková
3. Barbora Kešnarová
4. Julie Gyselová
7. Natálie Jedličková
III Liga, 13 závodnic
1. Gabriela Jírová
3. Kristýna Vrabčeková
4. Gabriela Havlová
II Liga, 6 závodnic
4. Leona Jírová
Všechny výsledky ke stažení
Přípravky Sezimovo Ústí 16.10.2010
16. 10. 2010
Přípravky starší (2003), 6 závodnic
1. Marie Ta
2. Natálie Mašková
4. Zuzana Jílková
Přípravky mladší (2004 a mladší), 18 závodnic
3. Magdalena Picková
10. Klára Hemberová
13. Franziska Perle
15. Barbora Kubínová
Chlapci 2004, 5 závodníků
4. Milan Neshyba
Výsledky celkové
Závod přípravek Trhové Sviny 9.10.2010
9. 10. 2010
Přípravky starší (2003), 5 závodnic
1. Natálie Mašková
2. Marie Ta
Přípravky mladší (2004 a mladší), 17 závodnic
3. Štěpánka Burdová
4. Magdalena Picková
6. Klára Hemberová
9. Leontina Pavlíková
10. Franziska Perle
Výsledky celkové
Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice mužů, Brno 12.6.2010
12. 6. 2010
Výsledky celkové
Nejmladší žáci (60 závodníků)
40. Dominik Gysel
Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice žen, Praha 12.6.2010
12. 6. 2010
Výsledky celkové
Závod přípravek Jindřichův Hradec 5.6.2010
5. 6. 2010
Základní stupeň (14 závodnic)
1. Adéla Dvořáková
2. Dorota Šablatúrová
3. Lucie Pecínová
4. Karolína Hanzalová
5. Bendová Denisa
Přípravky starší (2003), 6 závodnic
1. Natálie Mašková
2. Zuzana Jílková
Přípravky mladší (2004 a mladší), 27 závodnic
2. Magdalena Picková
4. Štěpánka Burdová
5. Klára Hemberová
11. Leontina Pavlíková
19. Romana Šetková
2. Dorota Šablatúrová
3. Lucie Pecínová
4. Karolína Hanzalová
5. Bendová Denisa
Přípravky starší (2003), 6 závodnic
1. Natálie Mašková
2. Zuzana Jílková
Přípravky mladší (2004 a mladší), 27 závodnic
2. Magdalena Picková
4. Štěpánka Burdová
5. Klára Hemberová
11. Leontina Pavlíková
19. Romana Šetková
Krajský přebor muži, České Budějovice 23.5.2010
23. 5. 2010
Nejmladší žáci jednotlivci (15 závodníků)
6. Adam Pihávek
8. Dominik Gysel
14. David Pecín
Nejmladší žáci družstva
1. TJ Merkur České Budějovice
2. TJ Slovan Jindřichův Hradec
3. TJ Spartak Sezimovo Ústí
Video
Závod přípravek Veselí nad Lužnicí 22.5.2010
22. 5. 2010
Přípravky starší (2003), 10 závodnic
1. Zuzana Jílková
4. Natálka Mašková
5. Marie Ta
Přípravky mladší (2004 a mladší, 21 závodnic
3. Štěpánka Burdová
4. Magdalena Picková
6. Klára Hemberová
11. Leontina Pavlíková
16. Barbora Kubínová